loadingimg

Wczytuję dane...

Słoń Torbalski

Torebki Słoń Torbalski w aleButik.pl

 

Skąd wzięła się tak oryginalna nazwa jak na markę kaletniczą? - Od modelu torby przewieszanej przez ramię. Jej kształt i gruby pas przypominają słonia z długą trąbą.

Słoń Torbalski to marka, która powstała w 1997 roku w Krakowie. Projektują dla niej najlepsi absolwenci krakowskiej ASP, dlatego torby wyróżniają się oryginalnym, autorskim dizajnem. Kolejnym atutem jest wykonanie: wszystkie modele produkowane są ręcznie, z naturalnej skóry, a nad produkcją czuwają specjaliści w dziedzinie kaletnictwa.

Poszczególne części toreb są ręcznie krojone, a elementy ozdobne ręcznie wyplatane. Dzięki takiej technologii produkcji torebki Słoń Torbalski dostały nawet atest rękodzieła. Jest to jednak rękodzielnictwo połączone z nowoczesnym dizajnem - czego dowodem zdjęcia najnowszych modeli, które prezentujemy w naszym sklepie.

Te torby są niepowtarzalne z jeszcze jednego powodu: większość z nich trafia na rynek w krótkich seriach. Model torebki w danym zestawie kolorystycznym po sprzedaniu całej serii nie pojawia się już w ofercie. Aktualnie są to linie City, Folk, Round, S-Cool i Słoń. W większości przeznaczone dla kobiet, ale również unisex oraz stricte męskie. Producent szczyci się, że torebki Słoń Torbalski są w 100% produktem polskim.

 

Kolekcje "Słoń Torbalski"

 

Torebki z każdej kolekcji dzielą się na dwie opcje: Design i Exclusive.

Opcja Design

Torebki w opcji Design to najpopularniejsze modele, w uniwersalnych zestawieniach kolorystycznych wybranych przez designera  "Słoń Torbalski" i stale obecne w naszej ofercie.

Opcja Exclusive

Opcja Exclusive to torebki w wyjątkowych zestawieniach kolorystycznych z bardzo efektownych skór o niecodziennych zdobieniach, uszyte w krótkich, niepowtarzalnych seriach – maksymalnie do 30 sztuk. Aktualną ofertę torebek w wersji Exclusive można obejrzeć na naszej stronie.

 

CITY

Daj się wciągnąć w miejską grę. Kolekcja CITY to artystyczny happening z formą i kolorem w roli głównej, spontaniczny flash mob tylko dla wtajemniczonych  – weź w nim udział! Czekają na Ciebie zwroty akcji, tajemnicze schowki i nieoczekiwane rozwiązania – odkryj je!

 

Kolekcja CITY Słoń Torbalski

 

FOLK

Torebki w jedynym, niepowtarzalnym stylu Ethno Cracoviensis. Splot artystycznego rękodzieła i nowego folku, czyli wszystko, co najlepsze w ludowym designie. Etno folklor w treści, underground w formie – tradycja przekazana!  Folk is new glamour.

 

Kolekcja FOLK Słoń Torbalski

 

ROUND

Jedynych w swoim rodzaju okrągłych torebek Słoń Torbalski nie pomylisz z innymi. W miejskim środowisku łączą się ze stylową holenderką, dużymi okularami i parą okrągłych kolczyków. Kochają street fashion. Pasują do Ciebie.

 

Kolekcja ROUND Słoń Torbalski

 

S-COOL

Vintage i slow fashion w praktyce. Kolekcja która nie podda się czasowi i jednocześnie kolekcja – kameleon. W stonowanych kolorach dopasowuje się do Ciebie. W wersji „kolorystyczny odjazd” – nadaje ton.

 

Kolekcja S-COOL Słoń Torbalski

 

SLON

Słoń Torbalski w wersji „hard”. Gruboskórne i długowieczne jednocześnie – trudno będzie Ci się z nimi rozstać. Torby dla niej i dla niego, bo surowość, minimalizm i prostota nie znają podziałów.

 

Kolekcja SLON Słoń Torbalski

Torebka wizytowa CMQ 5174
Cena:22,00 PLN
40.00 PLN
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN
Torebka damska 1/8168/152 SAGAN
Cena:449,00 PLN
680.00 PLN
Wysyłka gratis!
Torebka listonoszka 8393/457 SAGAN
Cena:396,00 PLN
495.00 PLN
Wysyłka gratis!
Newsletter
Zapisz się do newslettera:
infobox
Bezpieczeństwo zakupów! Pozytywne opinie! Szybka wysyłka! Program rabatowy dla stałych klientów!

Płatności