Wszystko, co na początku musisz wiedzieć o paznokciach hybrydowych

Męczą Cię już zwykłe lakiery do paznokci, które wytrzymują na płytce zaledwie kilka dni? Chciałabyś malować paznokcie raz na miesiąc i cieszyć się ich idealnym wyglądem przez wszystkie te tygodnie? W takim razie hybrydy są dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Jeśli zmagasz się z rozdwajającymi się lub łamliwymi paznokciami, dzięki hybrydom wydłużysz swoją naturalną płytkę i zapomnisz o tego typu niedoskonałościach. Zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety, dlatego nic dziwnego, że chcemy, by wyglądały jak najlepiej. Ale niestety współczesne kobiety są coraz bardziej zabiegane. Mają na głowie pracę, wychowanie dzieci czy dbanie o dom. Przy tak licznych obowiązkach ciężko jest znaleźć czas dla siebie, dlatego dobrze byłoby, gdyby efekty naszych zabiegów upiększających utrzymywały się jak najdłużej. Zobacz, jak sie robi hybrydy bez wychodzenia z domu i bądź dumna ze swoich zadbanych dłoni!

Im lepszy zestaw, tym piękniejsze paznokcie
Zanim kupisz swój pierwszy lakier hybrydowy, zastanów się, czy zakup całego zestawu do profesjonalnego malowania paznokci nie będzie lepszym pomysłem. Dobrze skompletowany zestaw zawiera kosmetyki najlepszej jakości, które dobrze ze sobą współpracują, dlatego maleje ryzyko nieprzyjemnych niespodzianek. Jak wybrać idealny zestaw do paznokci hybrydowych? Przede wszystkim zwróć uwagę, czy zawiera lampę UV – im większa moc lampy, tym szybciej zrobisz paznokcie, które będą także bardziej trwałe i odporne na uszkodzenia. Dodatkowo w Twoim pierwszym zestawie powinien znaleźć się preparat do ściągania hybryd na bazie acetonu, kosmetyki do przygotowania płytki paznokcia, baza pod lakier oraz top, który ten lakier utwardzi. Inne ważne akcesoria to:
– pilnik do paznokci
– polerka
– drewniane patyczki do usuwania skórek
– lakier hybrydowy
– pyłki do lakierów hybrydowych
Pyłki do lakierów niestety rzadko kiedy znajdują się w takich podstawowych zestawach. Ale dzięki nim będziesz mogła wykonać na swoich paznokciach przeróżne wzory i efekty, które przyciągną uwagę wielu osób, dlatego warto kupić je poza zestawem.

Cierpliwość to klucz do sukcesu
Jeśli to Twój pierwszy samodzielny manicure i nie wiesz jeszcze, jak się robi hybrydy, musisz być gotowa na to, że za pierwszym razem Twoje paznokcie mogą nie wyglądać jak z obrazka. Ale w żadnym wypadku nie powinnaś się tym przejmować! Wbrew pozorom malowanie paznokci to sztuka, która wymaga wprawy – szczególnie wtedy, gdy zależy nam na pięknych wzorkach i efektach. Warto kupić specjalne wzorniki, na których będziesz mogła poćwiczyć. Podczas pierwszego manicure powinnaś przede wszystkim uważać, żeby lakier hybrydowy nie sięgał poza płytkę paznokcia i nie zalewał skórek. Lepiej zostawić większy odstęp od skórki niż ją zalać, ponieważ wtedy lakier nie przytwierdzi się dobrze do paznokcia, a jego trwałość będzie znacznie krótsza. Kolejną istotną rzeczą, na którą trzeba zwrócić uwagę, jest sposób, w jaki zdejmujemy hybrydy. Pod żadnym pozorem nie powinnaś takiego lakieru zrywać z płytki. Spiłuj górną warstwę hybryd, namocz paznokcie w acetonie i dopiero wtedy specjalnym patyczkiem ściągnij lakier.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here