Sposoby na wywołanie gorączki, wysokiej temperatury

Chodzisz do szkoły albo pracy i przed Tobą jakiś ciężki dzień? Możesz pójść do lekarza i spróbować zorganizować sobie zwolnienie lekarskie. Jednak lekarz nie da się tak łatwo oszukać na udawany kaszel i nie będzie chciał wysłuchiwać o Twoich udawanych dolegliwościach. Musisz iść do niego z gorączką!

Jak wywołać gorączkę? Najprostszy, a zarazem najbardziej bolesny i dokuczliwy sposób, to spróbować naprawdę się rozchorować. Możesz wykonać kilka forsujących ćwiczeń, wyjść na zewnątrz spoconym w koszulce i krótkich spodenkach i może wietrzny i deszczowy dzień zagwarantuje Ci gorączkę. Jednak, to ryzykowny i przede wszystkim niezdrowy sposób.
Innym sposobem na problem jak wywołać gorączkę jest wypicie gorących herbat w bardzo ciepłych ubraniach pod gorącym kocem. Taki zabieg może zwiększyć trochę temperaturę ciała, ale niekoniecznie wystarczająco. Jeszcze inną sztuczką z herbatą i gorączką jest włożenie termometru do gorącej herbaty. Gorąca herbata podwyższy temperaturę wskazywaną przez termometr. Musimy jednak uważać, aby termometr nie zaczął wskazywać zbyt wysokiej temperatury jak na ludzkie możliwości.
Jeżeli nie wiesz jak wywołać gorączkę w swoim organizmie, to zjedz surowego ziemniaka. Zawarta skrobia powinna zagwarantować odpowiedni wzrost temperatury naszego ciała. Taki sposób wydaje się najbardziej skuteczny i w miarę bezpieczny. Warto spróbować. Dawkę surowych ziemniaków powinno dostosować się do masy swojego ciała.
Jeżeli nie jesteś przekonany do tych metod wywoływania gorączki możesz poszukać informacji w internecie jak wywołać gorączkę w szybki i bezpieczny sposób. W internecie znajdziesz wiele forum dla uczniów i pracowników, którzy szukają sposobów na wymiganie się od swoich obowiązków. Na pewno na takim forum poinformują Cię jak wywołać gorączkę na kilkanaście różnych sposobów.
Zastanawiając się jak wywołać gorączkę może także popytać swoich znajomych i przyjaciół czy nie znają albo nie praktykują jakiś metod wywoływania wysokiej temperatury w swoim ciele. Na pewno także podsuną Ci kilka sensownych pomysłów, które będziesz mógł wykorzystać.
Popularną metodą jak wywołać gorączkę jest metoda praktykowana już od kilkudziesięciu lat, czyli moczenie nóg, stóp w lodowatej wodzie, a zarazem picie gorącego rosołu albo herbaty. Taki trik zmyli Twój organizm i wprowadzi gorączkę w Twoim ciele. To bardzo popularna metoda kilkadziesiąt lat temu, która w ostatnich latach wraca znowu do łask.
Pamiętajcie jednak, że wszelkie próby rozchorowania i uniknięcia szkoły albo pracy mogą skutkować prawdziwą chorobą i z wolnego dnia wyjdą dni w ciężkiej i męczącej chorobie. Dlatego warto zastanowić się co jest dla nas lepsze i bardziej opłacalne.
Wiedząc jak wywołać gorączkę we własnym organizmie możecie pouczać i doradzać innym osobom, które potrzebują zrobić sobie szybkie wolne od szkoły lub pracy. Pamiętajcie jednak, aby uważać i być rozsądnym w udawaniu i wywoływaniu choroby. Wszak zdrowie i dobre samopoczucie, to najważniejsze co każdy z nas ma. Szanujmy to.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here