bongo

Choć nie każdy lubi chwalić się posiadaniem fajki wodnej, to nie brakuje również osób stawiających bongo w bardzo widocznym miejscu. Co więcej, taki gadżet może być naprawdę ciekawą dekoracją, zwłaszcza jeśli wybierze się model o niebanalnym designie. Producenci fajek wodnych zdecydowanie mogą zaskoczyć swoją ofertą. Sprawdź, na co zwrócić zatem uwagę podczas wizyty w sklepie sprzedającym bonga.

Postaw na nietypowy kształt

Wiele modeli może z powodzeniem zastąpić różnego rodzaju figurki i rzeźby. Jedną z najciekawszych i prawdopodobnie najbardziej szokujących propozycji jest bongo Nacho Vidal w kształcie dorodnego penisa. Taką fajkę wodną można w pierwszej chwili pomylić z dildo i jest to zdecydowanie dekoracja dla odważnych osób. Korzystanie z takiego bonga w gronie dobrych znajomych z pewnością dostarczy sporo śmiechu.

Uwagę może również przyciągnąć mini fajka wodna z ozdobą w postaci pająka i pajęczyny. Co ciekawe, ten model ma elementy świecące w ciemnościach i największe wrażenie robi właśnie po zgaszeniu światła. Sporym zainteresowaniem cieszą się również bonga w kształcie butelki piwa, które mają nawet specjalne nadruki imitujące etykietę piwa. Intrygującą ozdobą mogą ponadto być klasyczne fajki wodne z fantazyjnie ułożonymi lufkami.

Zwróć uwagę na nadruki

Ciekawy kształt to dopiero początek zabawy z oryginalnym designem bonga. W internetowym sklepie Vaporshop czeka również wiele modeli z niebanalnymi nadrukami, dzięki którym można wprowadzić do pomieszczenia niepowtarzalną atmosferę. Prym wiodą oczywiście klimaty rasta z grafikami przedstawiającymi liście marihuany, lwy czy też pacyfki. Nie jest to jednak jedyny dostępny motyw dla fanów fajek wodnych.

Bardzo elegancki efekt mogą dać modele z nadrukiem z mandalą, która jest ważnym motywem artystycznym w sztuce religii indyjskich m.in. buddyzmu tantrycznego i hinduizmu. Nie brakuje również fajek wodnych z nadrukami w lekkich, czasami dość zabawnych klimatach. Trudno nie zwrócić uwagi zwłaszcza na bongo z grafikami ze statkiem kosmicznym i innymi motywami kosmicznymi.

Wybierz ciekawy kolor

Fajka wodna wbrew pozorom wcale nie musi być wykonana z tradycyjnego przezroczystego szkła. Coraz więcej osób decyduje się na kolorowe modele, które mają zazwyczaj znacznie bardziej dekoracyjny charakter. Najczęściej można spotkać się z zestawieniem typowych kolorów rasta, czyli zieleni, czerwieni i żółci. Takie bongo wygląda świetnie zwłaszcza w przypadku pojawienia się w pomieszczeniu również innych elementów w podobnym stylu.

Wbrew pozorom jamajskie inspiracje to nie jedyna opcja dostępna dla fanów fajek wodnych. Spore wrażenie może zrobić bongo wykonane z czarnego szkła, które idealnie pasuje do nowoczesnych i eleganckich pomieszczeń. Bardzo gustownym dodatkiem jest także model z zielono-szarego szkła z efektem przydymienia i złotym wykończeniem. Bez problemu można ponadto znaleźć fajki wodne z dzbanem w odcieniu pasującym do kolorystyki pomieszczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here