Jak rozkochać w sobie dziewczynę?

Mimo iż po swoim ostatnim nieudanym związku obiecałeś sobie, że już nigdy więcej się nie zakochasz, nie potrafisz już dłużej zapanować nad ogarniającymi się emocjami i domyślasz się, że strzała amora po raz kolejny trafiła prosto w twoje serce. Zamiast próbować walczyć ze swoim uczuciem, dowiedz się po prostu, jak rozkochać w sobie dziewczyne. Tak naprawdę jesteś w stanie zdobyć każdą podobającą ci się kobietę. Musisz tylko nauczyć się odpowiednio postępować z dziewczynami, które wbrew pozorom nie są dużo bardziej skomplikowane od mężczyzn.

Po pierwsze – bądź tajemniczy. Kobiety nie lubią mężczyzn, z których mogą czytać jak z otwartej księgi. Nie interesują ich chłopcy, którzy są tak otwarci, że nawet zupełnie nieznajome im osoby mogą wiedzieć niemalże wszystko o ich życiu. Staraj się zachować swoją tajemniczość i stwórz z niej swój największy atut. Mężczyzna, którego nie da się zdobyć tak po prostu, staje się dla kobiety prawdziwym wyzwaniem i niesamowitą przygodą. Staraj się zatem nie angażować zbyt mocno już na samym początku waszej znajomości. Oczywiście musisz okazywać swojej wybrance uwagę i interesować się jej życiem, ale nie bądź na każde jej skinienie. Nie musisz odpowiadać na jej wiadomości smsowe w ciągu kilku kolejnych minut i nie musisz obierać wszystkich jej połączeń, zwłaszcza jeśli akurat jesteś na spotkaniu firmowym bądź wybierasz się na męski wieczór. Pozwól swojej wybrance odkrywać cię stopniowo i powoli. Jeżeli już na samym początku odsłonisz swoje wszystkie karty, staniesz się banalnym wyborem, na który żadna prawdziwa kobieta nie chciałaby się zdecydować.

Nie przesadzaj jednak z przesadną tajemniczością. Nie udawaj, że nie jesteś kompletnie zainteresowany dziewczyną, która tak bardzo ci się podoba. Unikając jej na każdym kroku, nie odbierając jej wiadomości sms-owych i nie nawiązując z nią żadnej rozmowy, dajesz jej jasny sygnał, iż po prostu nie jesteś nią zaciekawiony. Niektóre dziewczyny lubią zdobywać facetów, ale jeśli ich próby są nieefektywne przez dłuższy czas, ostatecznie się poddają i szukają dla siebie innych kandydatów na partnera. Bądź więc tajemniczy, ale jednocześnie wykaż swoje zainteresowanie daną dziewczyną. Sam podejdź do niej w szkole czy pracy, utnij z nią krótką pogawędkę, uśmiechnij się przechodząc tuż obok niej i wyślij jej wieczorem sms-a z życzeniami miłej nocy. Początkowo staraj się być dobrym kumplem, później przyjacielem, a na samym końcu kandydatem na partnera. Stopniowo odkrywajcie się nawzajem, sprawdzając jednocześnie, czy wasze charaktery oraz osobowości w ogóle do siebie pasują.

Na pewno wielu bardziej doświadczonych od ciebie kolegów chętnie powie ci o tym, jak rozkochać w sobie dziewczyne. Jeżeli więc nie ufasz poradnikom zamieszczanym na stronach internetowych czy blogach, które nieraz trudno odnieść do życia realnego, zacznij rozmawiać na temat podrywania ze swoimi kumplami ze szkolnej ławki bądź kolegami z pracy. Każdy mężczyzna lubi chwalić się swoimi miłosnymi podbojami i chętnie udzieli ci kilku cennych rad.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here