Kolczyki

Kolczyki to bardzo uniwersalny, kobiecy dodatek, który można założyć przy każdej okazji. Pasują do codziennego stroju, biznesowego kobiecego garnituru oraz do eleganckiej, wieczorowej sukni. Wystarczy tylko dobrać ich odpowiedni rodzaj do danej stylizacji, aby uzyskać olśniewający efekt. Popatrz na wybrane przez nas, najmodniejsze przykłady.

Nausznice

Niezwykłym rodzajem kolczyków, który powoli wraca do mody, są nausznice. To niezwykły rodzaj kolczyka, który obejmuje większą część płatka ucha i kieruje się ku górze, zakrywając część lub całość małżowiny. Jest niezwykle wyrazistym dodatkiem, który ma elegancki charakter. Idealnie nadaje się do strojów wieczorowych, przy których będzie prezentować się zjawiskowo.

Nausznice proponowane na stronie https://missebo.pl/ wykonane są ze srebra najwyższej próby 925, a niektóre z nich są dodatkowo pozłacane. Jednym z ciekawych przykładów są nausznice w kształcie delikatnych, ażurowych skrzydeł, które sięgają do połowy ucha. Zostały ozdobione małymi, bezbarwnymi cyrkoniami, dzięki czemu pięknie połyskują. Będą idealnie prezentować się do koktajlowej sukienki.

Kolczyki koła

Kolczyki koła to klasyczny dodatek, który raz po raz powraca w trendach jubilerskich. czasami są to proste, duże obręcze, jednak obecnie przyszła moda na mniejsze kolczyki w kształcie kół. Ich powierzchnia może być ozdobiona cyrkoniami lub gładka. Często ich niezwykły wygląd uzupełniają małe zawieszki, nadając im zupełnie nowego charakteru.

Bardzo ciekawym przykładem małych kolczyków kół z zawieszką są kolczyki księżyc i gwiazda. Przy każdym z nich znalazła się ozdoba w innym kształcie, wysadzana cyrkoniami, co nadaje jej pięknego blasku. Są intrygujące i nietypowe, a dzięki swojemu lekkiemu charakterowi świetnie sprawdzą się jako codzienny dodatek, również dla dziewczynek i nastolatek.

Wiszące kolczyki z kamieniami szlachetnymi

Biżuteria to zawsze dodatek pełen uroku i ciekawej kolorystyki. Kolczyki idealnie wpisują się w ten trend, kiedy zostaną ozdobione kolorowymi kamieniami szlachetnymi. Dzięki nim nabierają jeszcze ciekawszego wyglądu i świetnie sprawdzają się w zestawieniu z innymi elementami biżuterii o podobnej barwie.

Przykładem mogą być srebrne kolczyki z labradorytami. Ich szczególnym wyróżnikiem jest niezwykła barwa wykorzystanego kamienia, który przechodzi od zieleni zmieszanej z szarością aż do delikatnego niebieskiego. Dzięki takiej różnorodności są niezwykle unikatowe i zachwycą miłośniczki niestandardowych dodatków.

Nie tylko dla kobiet

Kolczyki to także jeden z tych elementów biżuterii, który uwielbiają dziewczynki. Specjalnie dla nich przygotowano kolekcję dziewczęcych, wesołych dodatków, które odznaczają się radosną kolorystyką i uroczymi wzorami. Znajdują się wśród nich między innymi różowe kwiatki, czerwone, emaliowane kotki oraz cudowne, niebieskie motylki. W zależności od tego, co mała księżniczka kocha najbardziej, warto sprezentować jej jedne z nich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here