Jak zdobyć faceta?

Strzała amora uderzyła nawet w ciebie, mimo iż do tej pory doskonale radziłaś sobie bez faceta i sądziłaś, że nigdy w życiu nie założysz rodziny, a nawet nie pozwolisz sobie na utworzenie dłuższego związku. Nie jesteś jednak w stanie wszystkiego zaplanować, a miłość nie wybiera i może cię dopaść nawet najmniej spodziewanym momencie. Teraz nie jesteś w stanie na niczym się już skupić, bo myślisz wyłącznie o swoim wybranku, z którym chciałabyś spędzać każdą wolną chwilę. Być może jest to twój kolega z pracy czy szef, a być może sąsiad, którego widywałaś przecież codziennie i dopiero teraz zwróciłaś na niego większą uwagę. Jak zdobyć faceta? Rady wymienione niżej na pewno ci się przydadzą. Zastosuj je teraz i pamiętaj o nich, aby w razie potrzeby móc z nich korzystać raz jeszcze, gdy ponownie się zakochasz.

Po pierwsze – bądź sobą. Jest to jedna z najprostszych i najczęściej wymienianych rad, która zawsze pojawia się w poradnikach dotyczących flirtowania i uwodzenia. Mimo iż znasz ją bardzo dobrze, być może wciąż nie potrafisz się do niej ustosunkować. Wiesz przecież, że faceci uwielbiają seksowne i pociągające dziewczyny, dlatego mimo iż najlepiej czujesz się w luźnych ubraniach, zakładasz na siebie codziennie wysokie szpilki i męczysz się w nich, ale przynajmniej (według ciebie) zwiększasz swoje szanse na uwiedzenie wymarzonego faceta. Czy jednak rzeczywiście tak jest? Kobieta, która źle się czuje z samą sobą, nigdy nie będzie uznana za atrakcyjną. Dowodów na potwierdzenie tej hipotezy nie musisz szukać daleko – na pewno masz w swoim otoczeniu przynajmniej jedną taką koleżankę, której daleko do miss Polski, a mimo tego nie może się ona opędzić od mężczyzn. Zwróć na nią uwagę. Nie musi być to wcale dziewczyna śmiała czy szczególnie odważna. Czasem to właśnie naturalność jest najcenniejsza, a wartościowi mężczyźni w dzisiejszych czasach zdecydowanie ją doceniają. Mają już dość sztucznych panienek, którym zależy tylko i wyłącznie na ich wyglądzie zewnętrznym. Nie chcą spotykać się z dziewczynami o zainteresowaniach związanych jedynie z modą i urodą, z którymi nie można wyjść normalnie do pubu na piwo, bo w końcu alkohol jest kaloryczny i niezdrowy. Bądź więc sobą i pokazuj się taką, jaka jesteś naprawdę. Nie staraj się nikogo udawać i nie przybieraj różnych dziwnych postaci, zmieniając się niczym kameleon i dostosowując swoje zachowanie do zachowania wybranego mężczyzny. Jak zdobyć faceta? Pokaż mu po prostu swoje prawdziwe ja, zachowuj się przy nim tak jak przy swoich najbliższych znajomych, ubieraj się tak jak dotychczas i po prostu spróbuj go zainteresować własną osobą. Jeśli mimo takich starań mężczyzna dalej nie będzie chciał się z tobą omówić, nie załamuj się tym, a po prostu poszukaj dla siebie innego partnera.

W miłości nie należy udawać, bo wszystkie twoje kłamstwa i oszustwa prędzej czy później i tak ujrzą światło dziennie. Od samego początku pokazuj interesującym cię mężczyznom swoje prawdziwe ja, a unikniesz sytuacji, w której facet mógłby się zakochać jedynie w utworzonym przez ciebie wizerunku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here