Jak podrywać dziewczyny?

Nie musisz być wcale niesamowicie odważnym i przebojowym gościem, jeśli chcesz wręcz nie móc opędzić się od dziewczyn. Wykorzystaj po prostu swój naturalny urok i stań się w swoich działaniach prawdziwy, a bez trudu poderwiesz nawet największą gwiazdę w klasie, w której skrycie podkochują się wszyscy twoi koledzy. Jakie pytania zadać dziewczynie? W jaki sposób umówić się z nią na pierwszą randkę? Wszystkie tajniki sztuki uwodzenia staraj się odkrywać powoli i stopniowo, aby wyciągnąć z każdej lekcji jak najwięcej i utrwalić sobie na stałe pewne dobre nawyki.

Po pierwsze – nie staraj się być tym tajemniczym gościem, który ma swoje własne sekrety, zawsze siedzi samotnie z tyłu klasy i z nikim nie nawiązuje nawet krótkiej rozmowy. Nawet jeśli w filmach tacy chłopcy są wyrywani przez najseksowniejsze dziewczyny, w życiu realnym wygląda to inaczej. Jeśli będziesz kreować się na osobę niewidoczną, nie zdołasz wyjść z ukrycia, a twoja wymarzona dziewczyna może cię po prostu nie dostrzec. Nie musisz od razu stawać się duszą towarzystwa, zwłaszcza jeśli na co dzień jesteś dość nieśmiały, ale po prostu staraj się wychodzić do ludzi, rozmawiać z nimi, spotykać się ze znajomymi i żyć pełnią życia. Bądź osobą aktywną, odważną i śmiałą. Nawet jeśli póki co nie zdołałeś pokonać swojej sporej nieśmiałości, jeśli przynajmniej spróbujesz się zmienić i początkowo na siłę będziesz zachowywać się w odważniejszy sposób, szybko zacznie ci to wychodzisz w sposób zupełnie naturalny.

Gdy już dojdzie do twojego pierwszego kontaktu z podobającą ci się dziewczyną, zadbaj o odpowiednią mimikę swojej twarzy. Delikatnie się uśmiechaj, aby przełamać pierwsze lody. Nie wystawiaj jednak od razu wszystkich swoich zębów i nie szczerz się jak głupi do sera, bo taki uśmiech może wyglądać bardzo sztucznie, nawet jeśli jest on naturalny. Staraj się zmniejszać dystans oddzielający się od twojej wybranki. Oczywiście nie możesz stanąć tuż przed nią, zaburzając w ten sposób jej strefę komfortu, ale jeśli ustawisz się dwa metry od niej, nie będziecie zbyt dobrze się widzieć czy słyszeć. Staraj się też patrzeć jej prosto w oczy. Nie uciekaj nigdzie wzrokiem i nie zawieszaj go na znajdujących się w okolicy elementach. Bądź pewny siebie i pokaż to – dziewczyny lubią w końcu odważnych facetów. Staraj się uwodzić nie tylko samą rozmową, ale też i subtelnymi ruchami ciała, niezauważalnymi na pierwszy rzut oka gestami czy nawet samą mimiką. Dziewczyny zdecydowanie to lubią!

Flirtowania można się po prostu nauczyć. Nawet jeśli twoje ostatnie próby poderwania dziewczyny skończyły się na niczym i teraz już nawet nie masz ochoty ich podejmować, powinieneś się przełamać i kontynuować swoje miłosne podboje. Na pewno masz w swojej klasie takiego kolegę, który nie może opędzić się od dziewczyn i zawsze potrafi z nimi porozmawiać czy zachęcić je do umówienia się z nim na kawę. Jeszcze kilka lat temu mógł on być takim samym chłopakiem jak ty – skrytym i nieśmiałym. Każdy może się zmienić, trzeba tylko tego chcieć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here