Jak uzyskać proste włosy bez prostownicy?

Włosy powinny być nie tylko zdrowe, ale także odpowiednio zadbane tak, aby świetnie się prezentowały i pasowały do naszej urody. Warto zwrócić uwagę na potrzeby naszych włosów, a także wybierać odpowiednie produkty z naturalnym składem. Dzięki temu zyskamy pożądane efekty i sprawimy, że każda fryzura będzie lepiej się układać. Warto pamiętać o regularnym podcinaniu końcówek, które mogą się wykruszać i rozdwajać. Przy pomocy odpowiedniego sprzętu uzyskamy efekt, który nie tylko nas zadowoli, ale także sprawi, że włosy będą lśniące i mocne. Jeżeli chcemy, aby nasze włosy nie były zniszczone, to warto unikać także prostownicy, lokówki i innego sprzętu, który wytwarza ciepło. W przypadku suszarki warto wybierać takie propozycje, które posiadają opcje zimnego nawiewu. Taka możliwość korzystniej wpłynie na nasze włosy a także sprawi, że nie będą się aż tak szybko niszczyły, jak jest to zazwyczaj w przypadku gorącego powietrza. Warto zatem przejrzeć najkorzystniejsze oferty i wybierać profesjonalny sprzęt. Musimy także zastanowić się nad odpowiednią szczotką lub grzebieniem, a włosy najlepiej czesać wtedy, gdy są mokre. W ten sposób unikniemy puchu na głowie.
Proste włosy są bardzo pożądane wśród kobiet. Dzięki temu nie musimy martwić się o łatwe ułożenie fryzury, a także wszystko pozostaje przez cały dzień na swoim miejscu. Jak wyprostować włosy bez prostownicy, która szkodzi ich kondycji? Warto wybrać się do drogerii, gdzie wybierzemy gęste, treściwe maski i odżywki. Dzięki nim obciążymy nasze włosy co sprawi, że będą one się prostować pod wpływem wielu składników. Jeżeli mamy mocno kręcone włosy to dzięki takiemu sposobowi uzyskamy piękne fale. Warto także spróbować działań z suszarką i chłodnym nawiewem, który domknie łuski włosów. Dzięki odpowiednim ruchom i przy pomocy szczotki możemy uzyskać proste włosy. Ważne jest jednak, aby zabezpieczyć je przed zabiegiem. Jeżeli zastosujemy serum, mgiełkę czy też olej na włosy, to wtedy dodatkowo nasza fryzura się wyprostuje.
Jeżeli męczy nas codzienne używanie prostownicy, to możemy zdecydować się na keratynowy zabieg. Wykonamy go w salonach fryzjerskich, a nawet same w domu. Jest to metoda, która pozwala utrzymać proste włosy od kilku miesięcy do nawet pół roku. Keratyna sprawia, że włosy są dociążone i utrzymują się proste przez długi okres czasu. Taka propozycja jest świetna dla osób, które zmagają się z puchem i splątanymi włosami. Po keratynie fryzura jest gładka, lśniąca i zupełnie prosta. Jeżeli mamy z natury kręcone włosy, to efekt może utrzymać się nieco krócej. Wszystko zależy od struktury i kondycji włosa. Jeżeli chcemy uzyskać prostą fryzurę bez prostownicy i dodatkowych zabiegów, to warto przede wszystkim zadbać o regularne nakładanie olei i stosowanie dociążających kosmetyków o bogatym składzie. W ten sposób uzyskamy pożądany efekt lub też wyprostujemy nieco nasz skręt. Pamiętajmy również, aby unikać zasypiania z mokrymi jeszcze włosami, ponieważ w ten sposób możemy obudzić się z burzą splątanych loków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here