Mikroimplanty jako jedna z metod przeszczepu włosów

0
1526

Z uwagi na stały postęp technologiczny oraz opracowywanie coraz to nowych metod przeszczepiania pacjentom włosów, osoby zmagające się z nadmiernie wypadającymi lub przerzedzającymi włosami nie są już pozostawiane same sobie oraz nie muszą uciekać się do samodzielnego poszukiwania specyfików lub środków medycznych, które to pozwoliłyby im znów cieszyć się długimi, gęstymi i bujnymi włosami. Mogą one na przykład zdecydować się na terapię przy wykorzystaniu mikroimplantów. Na czym ona polega?

Jak wywnioskować można z nazwy, jest to zabieg chirurgiczny w przypadku którego pod powierzchnię skóry głowy pacjenta wszczepiane są niewielkie implanty, których wielkość nie przekracza jednego milimetra. Tak niewielkie elementy umożliwiają chirurgowi wykonywanie jedynie bardzo niewielkich nacięć, a więc minimalizowane jest ryzyko występowania niekomfortowych oraz nieestetycznie wyglądających po zakończeniu zabiegu blizn.

Pomimo, że metoda ta jest nad wyraz zaawansowana, to sami specjaliści informują, że nie gwarantuje ona stuprocentowej skuteczności, a po kilku miesiącach od przeprowadzenia zabiegu pacjent zauważyć może, że przeszczep nie przyjął się, a w miejscach, w których włosów uprzednio było dość mało znów zaczyna ich brakować. Aby uniknąć takiej sytuacji, warto udać się do zakładu medycyny estetycznej lub salonu fryzjerskiego celem poddania się nieinwazyjnej oraz w pełni bezpiecznej terapii wizualnego zagęszczania i zwiększania objętości włosów. Pozwoli nam to uniknąć ewentualnych rozczarowań oraz zagwarantuje niemalże natychmiastowy efekt podjętych działań! Naszym zdaniem jest to wręcz idealna alternatywa dla transplantacji włosów. Zobacz więcej informacji na https://secondhair.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here