Zbędne owłosienie w okolicach bikini może zostać usunięte

Włoski w miejscach intymnych są czymś całkowicie naturalnym, ale czy niezbędnym? Jest to sporna kwestia. Jednym w ogóle nie przeszkadzają, a dla innych potrafią być prawdziwym utrapieniem. Wszystko zależy od tego, jakie są to włoski – ich ilość, gęstość, kolor. Wszystko to ma znaczenie. Zbędne owłosienie w okolicach bikini może zostać usunięte. Na ten krok decydują się głownie panie. Jak się wiec ich pozbyć?

Depilacja woskiem Katowice w praktyce

Jeśli nie chcemy mieć w swoim miejscach intymnych owłosienia, konieczne będzie jego pozbycie się. Sposobów jest wiele i nie trzeba nawet wychodzić domu, gdyż można szybko zgolić włoski przy pomocy zwykłej maszynki. Niestety zabieg ten trzeba powtarzać i to często, co jest problematyczne. Nie mówiąc już o tym, ile się zużyje przez miesiące i lata maszynek. Jeśli chcemy mieć taką lepszej jakości, konieczne jest wydanie niemałej sumy. Może warto jednorazowo wydać więcej pieniędzy i cieszyć się gładką skórą przez długi czas? Taką możliwość daje depilacja brazylijska Katowice. Jest to skuteczna metoda polegająca na usunięciu włosów z bikini i jego okolic. Trzeba liczyć się z tym, że zabieg jest dosyć bolesny, więc nie dla każdego. Jest to jednak jedna z najpopularniejszych metod depilacji, gdyż pozwala na całkowite pozbycie się zbędnego owłosienia, zostawiając symboliczny, cienki pasek na wzgórku łonowym. Najczęściej depilacja woskiem Katowice wykonywana jest w salonie kosmetycznym, ale niektóre panie decydują się wykonać zabieg samodzielnie w swoim domowym zaciszu.

Depilacja brazylijska Katowice w domowych warunkach

Depilacja brazylijska woskiem polega na wyrywaniu włosków ze skóry. Można posłużyć się klasycznym woskiem lub użyć pastę cukrową. Zabieg nie jest trudny. Wystarczy przykleić wosk do włosków i skóry, po czym oderwać przy pomocy plastra czy jakiegoś kawałka materiału. Nie trudno jest się domyślić, że jest to bolesne, co wiele pań odstrasza, ale efekty są tak dobre, że warto chwilę się pomęczyć. Ne trwa to przecież długo. Dużo mniej bolesna jest depilacja brazylijska katowice z wykorzystaniem pasty cukrowej. Można kupić ja gotową lub zrobić samodzielnie w domu z pary składników. Pasta ma to do siebie, że oblepia włoski, docierając aż do mieszków włosowych. Nie trzeba martwić się o duża bolesność ani o wystąpienie podrażnienia skóry. Droższą opcją jest jednak depilacja pastą cukrową niż depilacja brazylijska woskiem. Cena może być nawet do dwóch razy wyższa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here