Alladynki męskie – dla mężczyzn doceniających komfort

0
1950

Wolisz luźniejsze spodnie zamiast obciskających jeansów? W takim przypadku pomyśl o alladynkach! To nie tylko spodnie damskie, ale również przeznaczone dla mężczyzn, którzy poszukują maksymalnego komfortu!

Spodnie alladynki posiadają rozszerzane, luźne nogawki, które zawężają się przy kostce. To spodnie, które nawiązują swoim stylem do spodni popularnych w krajach arabskich. Ich nazwa wzięła się do popularnej postaci Alladyna.

Zwykle spodnie alladynki są traktowane jako spodnie damskie. Bardzo często noszą je kobiety, którym zależy na maksymalnym komforcie. Również świetnie nadają się do belly dance, czyli do tańca brzucha, a nawet do uprawiania sportów, ponieważ nie krępują ruchów. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby alladynki założył także mężczyzna!

Alladynki – również w męskiej garderobie

Męskie alladynki to spodnie, które najczęściej wybierane są przez mężczyzn zafascynowanych orientem, ale to spodnie doskonałe dla każdego, kto lubi wygodę oraz posiada niebanalny styl. Luźny, szeroki krój tych spodni przywodzi na myśl także azjatyckich wojowników.

Przeznaczone dla mężczyzn alladynki mają najczęściej taki sam krój jak alladynki kobiece. Wielu producentów oferuje również modele unisex, które przeznaczone są zarówno do noszenia przez kobiety, jak i przez mężczyzn.

Spodnie te posiadają pas wykończony gumkami, który dobrze dopasowują się do ciała i nie uciska. Gumka w pasie ułatwia także ich zakładanie i zdejmowanie. Po bokach alladynki męskie mogą posiadać także praktyczne kieszenie. Gumki znajdujące się na końcach nogawek zapewniają dobre trzymanie spodni.

Do dyspozycji jest szeroka gama wzorów i kolorów. Najczęściej mężczyźni decydują się na alladynki męskie w kolorze czarnym albo khaki.

Męskie alladynki – z czym je nosić?

Męskie spodnie alladynki mogą dobrze wyglądać z wieloma różnymi dodatkami. Najczęściej są one noszone ze zwykłymi koszulkami typu t-shirt, tworząc komfortowy zestaw przeznaczony na co dzień.

Na nogi najlepiej założyć trampki albo klapki, gdy pogoda jest sprzyjająca. Gdy natomiast jest chłodno, do alladynek można założyć bluzę albo krótką kurtkę.

Gdzie można kupić męskie alladynki?

Alladynki męskie to spodnie, które można dostać przed wszystkim w sklepach indyjskich, które specjalizują się w sprzedaży odzieży w orientalnym stylu, także pochodzącej bezpośrednio z Indii. Spodnie w tym kroju można kupić również przez internet.

Zatem każdy mężczyzn, który docenia komfort, a przy tym lubi wyglądać oryginalnie, powinien przymierzyć alladynki męskie. Te luźne, wygodne spodnie to są doskonałym dodatkiem także w męskiej garderobie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here