Jak skręcić jointa?

Oczywiście marihuana w Polsce wciąż pozostaje nielegalna i należy o tym wspomnieć już na samym początku. Spożywanie jej na terenie naszego kraju może grozić zatrzymaniem, pozbawieniem wolności lub karą grzywny, która potrafi uszczuplić portfel niejednego małolata. Przebywając jednak na terenie Holandii lub w innym kraju dopuszczającym stosowanie marihuany, można oczywiście bez obaw ją przyjmować i nie mieć z tego powodu żadnych przykrych konsekwencji. Osobom żyjącym w państwach, które zalegalizowały marihuanę, na pewno przyda się poradnik dotyczący tego, jak skręcić jointa.

Osoba, która nigdy wcześniej nie miała żadnego kontaktu z tego rodzaju używkami, może mieć spore trudności z wykonaniem swojego pierwszego blanta. Najlepiej zatem poprosić tutaj o pomoc kogoś bardziej doświadczonego. W gronie znajomych, zwłaszcza gdy jest się za granicą w celach zarobkowych, zawsze znajdzie się taka osoba, która będzie regularnie korzystać z różnego rodzaju używek i będzie dokładnie wiedzieć, jak należy je stosować. Warto z nią na pewno porozmawiać i poprosić o krótką prezentację kręcenia jointów. Najlepiej wszystkiego uczyć się pod okiem kogoś doświadczonego. Teoretycznie można też posłużyć się tekstowymi instrukcjami bądź filmikami prezentującymi różne techniki kręcenia jointów, jednak nigdy nie odpowiedzą one na pytania, które mogą pojawić się już podczas tworzenia takiego blanta. Jak go zatem mniej więcej samodzielnie wykonać? Jak skręcić jointa, by w ogóle dało się go palić?

Najważniejsze będzie tutaj przygotowanie sobie odpowiedniego zestawu do kręcenia. W celu utworzenia jointa należy bez wątpienia dysponować właściwą ilością marihuany (około 0,3 grama), specjalnymi i cienkimi bibułkami (najlepsze będą te dłuższe), młynkiem, tytoniem oraz filtrami. W pierwszej kolejności należy zmielić marihuanę w młynku, tak aby powstał z niej sypki pyłek. Można połączyć ją z odrobiną rozdrobnionego wcześniej tytoniu, aby jej smak czy aromat nie był zbyt intensywny, a działanie zostało zminimalizowane. Filtr należy złożyć tak jak harmonijkę, uzyskując z niego kształt malutkiego i cienkiego walca. Następnie trzeba ułożyć go na samej bibułce, dociskając go do jej końca i wsypać na jej wierzch przygotowaną wcześniej mieszankę, jednocześnie cały czas tak ją rolując, aby zaczęła ona przypominać zwykłego papierosa. Gdy efekt będzie już zadowalający, blanta można zacząć delikatnie zawijać i na samym końcu poślinić jego brzeg, przyczepiając go do drugiej strony karteczki. Pierwszy przygotowany joint raczej nigdy nie wychodzi idealny, ale tym w żadnym wypadku nie trzeba się przejmować.

Jak skręcić jointa? Po tym poradniku każdy już będzie wiedzieć, jak zrobić to szybko i efektywnie. Oczywiście praktyka czyni mistrza, dlatego każdy kolejny utworzony blant będzie wyglądać o wiele lepiej od poprzedniego. Istnieją też różne techniki kręcenia jointów, dlatego warto zapoznać się z różnorodnymi metodami i wybrać dla siebie tą najlepszą. Każdemu może bowiem przypasować zupełnie inna technika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here